Katalog branżowy firm
Dodaj ogłoszenie
regulamin
 
Województwo: Obiekt: szukaj
 
Strona główna   »   

łódzkie   »   Łódź   »   Hotele   »   Hotel Marina
 

Hotele Łódź - Hotel Marina

«« powrót
łódzkie, Łódź 
Hotel Marina  

Obiekt: Hotel
Standard:
Województwo: łódzkie
Powiat: m. Łódź
Miejscowość: Łódź
Kod pocztowy: 93-457
Ulica: Pabianicka 247 b
Tel.: b.d.
Fax: b.d.
E-mail: b.d.
WWW: b.d.

Nr oferty: 18802
Data dodania: 2010-04-15
Mapa Łódź  Mapa Łódź  »
 
Ilość pokoi:   25 Ilość sal konferencyjnych:   3 
Opis pokoi:

HOTEL MARINA dysponuje 25 miejscami noclegowymi o wysokim standardzie w 12 pokojach jedno- i dwuosobowych z łazienkami oraz 2 apartamentami. Znaczne powierzchnie pokoi pozwalają na zwiększenie jednorazowego obłożenia. Wszystkie wyposażone są w TV, telefon i dostęp do publicznego internetu. Nieruchomość posiada rozległy, utwardzony parking (bezpłatny) oraz niezbędne ułatwienia dla niepełnosprawnych korzystających z części gastronomicznej.
 
Opis sal konferencyjnych:

Na przyjęcia i bankiety udostępniamy dwie sale na 110 i 30 miejsc, a na organizację szkoleń czy konferencji salę 60-miejscowa z wyodrębnioną komunikacją, niezakłóconą działalnością gastronomiczną. Do dyspozycji organizatorów szkolenia lub konferencji przygotowaliśmy rzutnik multimedialny z ekranem, odtwarzacz dvd, bezprzewodowy internet oraz nowoczesny system nagłaśniający. Na życzenie naszych gości przygotowujemy bufet kawowy lub poczęstunek. Istnieje również możliwość aranżacji Sali w okrągłe 10 osobowe stoły lub w tzw. podkowę. W tych układach sala mieści do 120 osób. Profesjonalną obsługę w zakresie kompleksowej organizacji wszelkich imprez okolicznościowych i biznesowych wzbogacamy swobodną atmosferą, a miły, sympatyczny i uczynny personel reagować będzie na wszystkie Państwa życzenia. 
 
Gastronomia:

Hotel Marina to nie tylko wyśmienita kuchnia i atrakcyjne miejsca noclegowe, to także idealne miejsce na organizację szkoleń, konferencji, seminariów, spotkań biznesowych i uroczystości rodzinnych.
Wesela, komunie 2010 r - bardzo atrakcyjne ceny.
Pełne menu komunijne - 100 zł/os
Przyjęcie weselne - 140 zł./os
Sale konferencyjne od 50 zł/h.
Przerwy kawowe od 8 zł
Lunch od 12 zł
Opis obiektu:

Zapraszamy Państwa do Hotelu Marina położonego w Łodzi przy ul. Pabianickiej 247 b.
Hotel Marina jest idealnym miejscem zarówno dla osób podróżujących w interesach jak i odwiedzających Łódź turystycznie. Położony jest bezpośrednio przy drodze krajowej nr 14, vis a vis Centrum Handlowego PORT ŁÓDŹ (ul. Pabianicka 245), gdzie na 120 tys. m2 rozlokowano 4.5 tys. miejsc parkingowych na potrzeby ok. 200 placówek handlowo – usługowych o łącznej powierzchni 127 tys. m2. Powstał tu największy sklep IKEA w Polsce (33 tys. m2), a do kolejnych miejsc pretenduje wiele znanych marek takich jak SATURN, LEROY MERLIN czy PIOTR I PAWEŁ.
Bliskość Portu Lotniczego Łódź im. Wł. Reymonta (ok. 2.5 km od hotelu) sprawia, że HOTEL MARINA jest idealną bazą wypadową lub przesiadkową dla podróżujących różnymi środkami komunikacji.
Bardzo dobry dojazd do centrum Łodzi.
HOTEL MARINA dysponuje 25 miejscami noclegowymi o wysokim standardzie w 12 pokojach jedno- i dwuosobowych z łazienkami oraz 2 apartamentami. Znaczne powierzchnie pokoi pozwalają na zwiększenie jednorazowego obłożenia. Wszystkie wyposażone są w TV, telefon i dostęp do publicznego internetu. Nieruchomość posiada rozległy, utwardzony parking (bezpłatny) oraz niezbędne ułatwienia dla niepełnosprawnych korzystających z części gastronomicznej. W pobliżu znajduje się stacja paliw LUKOIL ze sklepem umożliwiającym dokonanie zakupów również w godzinach nocnych. Wszystko to sprawia, że HOTEL MARINA spełniając wymagania dla dwugwiazdkowego obiektu hotelarskiego dotrzymuje standardy jak dla trzech gwiazdek.
Opis okolicy:

HOTEL MARINA zlokalizowany jest w Rudzie Pabianickiej, stanowiącej południową części dzielnicy Łódź – Górna. Nazwa tej dawnej miejscowości pochodzi od rud darniowych, które były tu ongiś wydobywane, natomiast nazwa drogi, przy której znajdowały się rudzkie zakłady, a także pałace fabrykanckie określa kierunek wyjazdu z Łodzi do miejscowości Pabianice. Rudzka Góra (230 metrów n.p.m.), której zbocza wykorzystano dla letniego toru saneczkowego (kiedyś nawet skoczni K-15), Stawy Stefańskiego (przedsiębiorca łódzki), ośrodek hippiczny "Champion" przy ul. Patriotycznej (ok. 1,0 km) to ciekawe miejsca w sąsiedztwie hotelu, które warto zobaczyć.
 

Opinie internautów  
Do tej pory nikt nie wyraził opinii o powyższym obiekcie.
UWAGA: Redakcja serwisu nie odpowiada za treść zamieszczanych ogłoszeń.

Wszelkie zapytania dotyczące ofert prosimy kierować do osób zamieszczających ogłoszenia.Zobacz również:  
Oferty z regionu: 
Oferty z całego kraju: 
 
 
DODAJ OGLOSZENIE        KATALOG FIRM        REGULAMIN SERWISU        REKLAMA W SERWISIE
All rights reserved     Copyright © 2020     poznajkraj.pl